Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Všechno digitálně nebo přece znovu opět „normálně“.

Všechno digitálně nebo přece znovu opět „normálně“.Pod tímto názvem se 20. a 21. ledna 2021 uskuteční celoněmecké 14. Fórum o budoucnosti rozvoje venkova poprvé jako čistě digitální událost. Nové formy práce v oblasti digitální, sociální a ekologické transformace jako příležitostí pro venkovské oblasti představí 32 online odborných fór, zaměřených na aktuální výsledky výzkumu, příklady dobré praxe a možná řešení.

Veškerý obsah budoucího fóra bude živě přenášen na webové stránky akce https://www.zukunftsforum-laendliche-entwicklung.de/ a je volně přístupný bez hesla.

 Pokud se chcete stát přímým účastníkem fóra s právem přímo se účastnit online diskuse (oficiální řeč je němčina), musíte se přihlásit na https://www.zukunftsforum-laendliche-entwicklung.de/Zukunftsforum Ländliche Entwicklung: Anmeldung (zukunftsforum-laendliche-entwicklung.de).

Přihláška je bez poplatků.

 Organizátoři:

 Spolková agentura pro zemědělství a výživu (BLE)

Referát 216 Řízení konferencí a schůzek

Wichmannstrasse 6

10787 Berlín

telefon: 030 398992-13, fax: 030 1810 6845 215

e-mail: ZUKUNFTSFORUM@ble.de, internet: www.ble.de

 

Pracovní společnost akademiků Venkov v německých zemích:

Baden-Württemberg, Bayern, Brandenburg, Hessen, Niedersachsen, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz, Sachsen-Anhalt, Schleswig-Holstein, Thüringen (ARGE Venkov)