Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Volební valná hromada SPOV ČR dne 11.1.2024 v Praze.

Volební valná hromada SPOV ČR dne 11.1.2024 v Praze.Vážení členové Spolku pro obnovu venkova,

v první řadě vám do nového roku přeji především hodně zdraví, štěstí a úspěchů ve vaší nelehké práci.

Dovolte mi, abych vás jménem předsedy SPOV OK Jiřího Řezníčka pozval k jednání valné hromady SPOV ČR, která se bude konat dne 11. ledna 2024 od 10 hod. současně s volbou předsednictva Spolku na příští tříleté období. Budeme moc rádi, když se této významné akce osobně zúčastníte.

SPOV ČR je v současné době zastoupen 860 členy, krajská organizace SPOV OK čítá 132 členů a je zastoupena největším počtem členů, tj. 15,3% podíl na rozhodování.

Z vašich návrhů jsme do předsednictva SPOV ČR nominovali tyto členy: Mgr. Eduard Kavala (současný 1. místopředseda), Janu Gerešovou, starostku obce Kopřivná (okr. Šumperk) a Mgr. Kateřinu Krejčí, starostku obce Sobíšky (okr. Přerov).

K dnešnímu dni jsme obdrželi pouze 36 plných mocí k zastupování na volební valné hromadě spolku ČR.

V případě, že nebude pro vás možné se valné hromady zúčastnit, je možné, a dle Stanov přípustné, udělit k účasti a volbě předsednictva plnou moc (PM) některému členu SPOV ČR.

Proto vám zasílám již předvyplněný formulář Plné moci, který nám prosím zašlete nejlépe obratem, ale nejpozději do pondělí 8. 1. 2024 na e-mail: spovok@spovok.cz.

Formulář Plné moci přikládám ve třech verzích (pro obce, fyzické osoby a právnické osoby), plnou moc můžete vyplnit i se jménem jiného zástupce, který se jednání osobně zúčastní. Vyplněnou a podepsanou (+razítko) PM můžete buď naskenovat nebo zaslat s elektronickým podpisem.

Předsedové krajských organizací jsou automaticky členy předsednictva SPOV ČR i bez potřebné volby na volební valné hromadě.

V příloze naleznete pozvánku včetně potřebných formulářů Plné moci. O závěrech volební valné hromady spolku vás budeme včas informovat.

Děkuji za spolupráci.

S pozdravem

Josef Londa

tajemník SPOV OK

mobil: 724 191 893

email: spovok@spovok.cz

email: sternberk@tiscali.cz

http://www.spovok.cz

ID datové schránky: xmy3kpi

Přílohy:

Pozvánka_VH_2024.pdf

Plná moc VH SPOV ČR 11_01_2024 (obec).doc

Plná moc VH SPOV ČR 11_01_2024 (FO).doc

Plná moc VH SPOV ČR 11_01_2024 (PO).doc