Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Upřesnění pozvánky na Konferenci pozemkových úprav v Harrachově ve dnech 4.- 5.11.2021.

Upřesnění pozvánky na Konferenci pozemkových úprav v Harrachově ve dnech 4.- 5.11.2021.Vážení členové SPOV OK,
rádi bychom pozvali především vás, kteří pracujete ve svých obcích na pozemkových úpravách nebo o nich uvažujete, na speciální akci: XXII. ročník Konference pozemkových úprav, která se letos uskuteční v termínu 4. – 5. listopadu 2021 v hotelu OREA Resort Sklář v Harrachově pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana.
Konference pozemkových úprav je již tradiční akce, kterou organizuje Státní pozemkový úřad ve spolupráci s Celostátní sítí pro venkov a Českomoravskou komorou pozemkových úprav.
Cílem této akce je představit široké veřejnosti proces pozemkových úprav v širších souvislostech a zároveň vyvolat diskuzi mezi zemědělci, projektanty, zhotoviteli, zástupci obcí a dalšími zájemci o pozemkové úpravy.
V případě zájmu o účast mne obratem, prosím, informujte, nejpozději do pondělí 18. října 2021 (nejprve vám vyřídím delegaci za SPOV ČR, potom si vyřídíte přihlášku)!
Nabízíme 2 místa spolucestujících autem z Moravskoslezského kraje, odjezd na konferenci 3. 11. během dne.

S pozdravem

Jiří Řezníček
předseda SPOV OK
starosta obce Tučín "Vesnice roku 2009"
751 16 Tučín 127
www.tucin.cz
mobil: +420 732 876 307