Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > SPOV OK zajistí autobus na shromáždění zástupců obcí dne 16.6.2020 na Malostranském nám.

SPOV OK zajistí autobus na shromáždění zástupců obcí dne 16.6.2020 na Malostranském nám.Dopis_všem_obcím_přijeďme_podpořit_rychlou_pomoc_samosprávám_16 6_edit (2).pdf

  

Přeji příjemný den z Tučína

Chceme podpořit kompenzace pro obce a kraje, a to co nejrychleji. Na včerejším společném jednání předsednictva SPOV ČR a SMS ČR bylo dohodnuto, že  podpoříme senátní návrh, který by měl být  schválen v Senátu PČR a posunut na hlasování PS PČR v úterý 16.6.2020.

Na podporu tohoto návrhu svoláváme shromáždění zástupců obcí  na Malostranské náměstí v úterý 16.6.2020 od 12,30 hod. Budeme rádi, přijedete-li i vy na tuto akci, vezměte s sebou vlajky obce. Pokud se nebudete moci zúčastnit, podpořte tuto akci alespoň vyvěšením vlajky obce v tento den.

Není to žádná stávka ani demonstrace, jen chceme vyjádřit podporu senátního návrhu a také ukázat, že obcím není jedno, že je chce stát připravit o peníze, které nutně potřebujete na své investice nebo jen základní chod obce.

Bude vypraven speciální autobus z Nového Jičína, který nás a kolegy z Moravskoslezského kraje dopraví do Prahy a zpět.

Odjezd cca 6:15 z Bělotína a cca v 7:00 z Přerova. Místo ještě operativně zájemcům upřesníme.

Zašlete obratem jméno starosty a obec, za kterou přijedete vyjádřit svou podporu případně kontaktní telefon. Posílejte na starosta.tucin@seznam.cz 

Ukažme, že nám situace není lhostejná. Jedeme v tom společně

S pozdravem

 

Jiří Řezníček

předseda SPOV OK

starosta obce Tučín "Vesnice roku 2009"

Tučín 127, 751 16

www.tucin.cz

mobil: +420732876307