Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Setkání samospráv-shromáždění pro členy SPOV OK u příležitosti oslav 20 let trvání spolku.

Setkání samospráv-shromáždění pro členy SPOV OK u příležitosti oslav 20 let trvání spolku.Vážené kolegyně, kolegové přátelé venkova,

Spolek pro obnovu venkova Olomouckého kraje slaví v letošním roce 20 let od činnosti pod samostatnou právní subjektivitou. Jak jsme avizovali na VH SPOV OK ve Skaličce připravujeme Setkání samospráv - shromáždění pro členy, na které budou pozváni i zástupci spolupracujících spolků ze Zlínského a Moravskoslezského kraje. Setkání bude dvou denní vzhledem ke vzdálenějšímu místu konání a to Lipová Lázně, která je dlouhodobým členem SPOV OK. Termín byl stanoven 3.-4.10. 2023. 

Místo konání je vyjednáván Hotel Helios s.r.o. (www.hotelhelios.cz). Na programu bude Ohlédnutí za 20 lety činnosti, ocenění osobností SPOV OK, ale také výměna zkušeností, informace o aktuálních dotačních možnostech, představení projektů včetně ukázek zajímavých míst a večerní posezení  s výměnou zkušeností. Předpokládaný účastnický poplatek bude ve výši 800,- Kč na osobu. Může se do října změnit snížením nebo zvýšením dle aktuálních cen. V ceně je ubytování 1 noc, strava, využití wellness a občerstvení.  Součástí programu bude i prostor na využití hotelového wellness. 

Pro stanovení nákladů, které je odvislé od počtu účastníků potřebujeme znát Váš předběžný zájem o Vaši účast. Prosím obratem  o zaslání odpovědi na tento email, kdo bude mít zájem se zúčastnit. Pokud víte že ne, odpovězte krátce NE abychom věděli že Vám tato informace došla v pořádku. Nevyčkávejte s odpovědí jsme svázaní nutností rezervací ubytování, stravy a případného wellness. Nejpozději čekáme Vaši odpověď do 4.5.2023

Děkuji za pochopení a těším se na setkání.

Jiří Řezníček

Předseda SPOV OK
starosta obce Tučín "Vesnice roku 2009"
Tučín 127, 751 16
www.tucin.cz
mobil: +420732876307

Příloha:

  1. SPOVOK.pdf

 

 

ROLL UP 2023.jpg