Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Pozvánka na seminář „Vesnice roku 2022 - cesta za stuhou.

Pozvánka na seminář „Vesnice roku 2022 - cesta za stuhou.Vážená paní starostko/vážený pane starosto,

dovolte mi abych Vás pozval na motivační seminář k soutěží Vesnice roku, který pořádá Celostátní síť pro venkov Olomouckého kraje a Spolek pro obnovu venkova Olomouckého kraje.

Seminář „Vesnice roku 2022 - cesta za stuhou“ se bude konat 16.3.2022 od 8:30-14:30 v Příkazech (v zasedací místnosti v areálu ZD Unčovice, středisko Příkazy).

Na semináři budete seznámeni s podmínkami soutěže Vesnice roku 2022, se zvláštním důrazem na ocenění Oranžová stuha, které se uděluje za spolupráci obce a zemědělských subjektů. Prezentující se s Vámi podělí o zkušenosti a postřehy ze soutěže, ať už z pohledu vyhlašovatelů, starostů obcí, zástupců zemědělských subjektů nebo třeba dlouholetého člena hodnotitelské komise. Také Vám bude blíže představena konkrétní spolupráce obce a zemědělského subjektu přímo v místě konání semináře.
„Prezentace na konferenci, kde je třeba rychle vyvolat zájem publika. Ale také reporting nebo komunikace řešení náročným kolegům. Přesvědčit veřejnost, že řešení vašeho týmu je to pravé. Své nápady, myšlenky a postoje prezentujeme každý den. Workshop Úspěšné prezentace vám ukáže, jak na to.“
Součástí akce bude cca 2 hodinový workshop „ Jak úspěšně prezentovat obec“, který bude zaměřený na techniky vyvolání zájmu, atraktivní úvod, zvyšování motivace publika, sebevědomou komunikace, příběh – nejúčinnější nástroj v komunikaci. Workshopem Vás provede pan Václav Strnadel ze společnosti Azteka, který se více než 20 let se zabývá osobním rozvojem, komunikací a týmovou spoluprací.
Věříme, že nové poznatky a zkušenosti z workshopu Vám pomohou při prezentaci obce nejen v soutěži Vesnice roku, ale naleznou uplatnění i v jiných oblastech Vaší práce.

Bližší informace o semináři naleznete v pozvánce, která je přílohou tohoto emailu.

Na akci se prosím registrujte do 10.3.2022 v odkazu v pozvánce nebo zde: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=YukNfNq8kESZH7lxr-Ye2dwCz0xxu-1NuD5HY8SKPlZUNUE1UjFBQ08yRFJOUFIzUEhSUDQyS1dCOC4u


V případě, že se nebudete moci účastnit, informujte nás prosím:

starosta.tucin@seznam.cz nebo marketa.bezouskova@szif.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na setkání s Vámi.

Příloha:

Pozvánka -Vesnice roku 2022-cesta za stuhou.pdf


S pozdravem

Jiří Řezníček
Předseda SPOV OK
starosta obce Tučín "Vesnice roku 2009"
Tučín 127, 751 16
www.tucin.cz
mobil: +420732876307

a

Ing. Markéta Bezoušková
Krajský koordinátor CSV
Regionální odbor Olomouc

Státní zemědělský intervenční fond
RO Olomouc, Blanická 1, 779 00 Olomouc
M: +420 730 526 791
E: marketa.bezouskova@szif.cz

W: https://www.szif.cz/cs/venkov
Fb: www.facebook.com/Celostatnisitprovenkov