Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Pozvánka na pokračování cyklu konferencí s názvem BOLD FUTURE.

Pozvánka na pokračování cyklu konferencí s názvem BOLD FUTURE.Rád bych členy Spolku pro obnovu venkova pozval na pokračování cyklu konferencí s názvem BOLD FUTURE, na kterém ve Frank Bold právě pracujeme. Tematicky se bude věnovat moderní energetice a energetickým společenstvím a zaměří se na koncept aktivních zákazníků a společenství coby jednoho z nových trendů v oblasti využívání energie z obnovitelných zdrojů. První z celkem šesti připravovaných webinářů se uskuteční 21. září od 10 hodin s podtitulem: Budoucnost české energetiky a role energetických společenství.

Věříme, že rozvoj komunitní energetiky v České republice je s rozvojem venkova pevně spjatý, a může přispět k jeho udržitelnému rozvoji. Proto bych byl velmi rád, kdybyste pozvánku přeposlala i dalším členům spolku.´, které by téma rozvoje udržitelné energetiky "zdola" mohlo zajímat.

První webinář bude pokrývat tři tematické oblasti: 

  • efektivní transpozice evropské legislativy do českého právního prostředí
  • dotační programy pro rozvoj komunitní energetiky
  • představení pilotních projektů energetických společenství. 

Další webináře se budou věnovat například otázce veřejné podpory, důsledkům přítomnosti energetických společenství na trhu pro ostatní hráče, financování projektů bez dotací, či energetickým úsporám.

Webinář bude možné sledovat na platformě ZOOM, registrace a účast je zdarma. 

Registrovat se můžete na: https://frankbold.ecomailapp.cz/public/form/52-7446d380779588a3a4017169c73e3846

Aktuální informace sledujte na webových stránkách Frank Bold: https://frankbold.org/zpravodaj/kategorie/aktualne/cyklus-konferenci-bold-future-o-moderni-energetice-zacne-21-zari 

 

S pozdravem,

David Blažek
Policy and Advocacy Officer

tel.: +420 777 493 272
david.blazek@frankbold.org
www.frankbold.org

Frank Bold Society
Údolní 33, 602 00 Brno, Czech Republic