Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Pozvánka na jednání volební valné hromady SPOV ČR + plné moci.

Pozvánka na jednání volební valné hromady SPOV ČR + plné moci.Vážení členové Spolku pro obnovu venkova,

dovolte mně, abych vás jménem předsedkyně SPOV ČR Veroniky Vrecionové pozval k jednání valné hromady SPOV ČR 11. ledna 2024 od 10 hod  a volbě předsednictva Spolku na příští tříleté období. Budeme moc rádi, když si ve svých diářích naleznete místo pro tuto významnou akci a osobně se zúčastníte.

V případě, že nebude pro vás možné se valné hromady zúčastnit, je možné, a dle Stanov přípustné udělit k účasti a volbě předsednictva plnou moc některému členu SPOV ČR.

Předvyplněný formulář Plné moci vám přikládám ve třech verzích (pro obce, fyzické osoby a právnické osoby), plnou moc můžete vyplnit i se jménem jiného zástupce, který se jednání osobně zúčastní a zaslat na e-mail: spov.veronika@seznam.cz a v kopii na spovok@spovok.cz,

nebo na kontakty, které jsou u jednotlivých členů předsednictva či předsedů krajských organizaci uvedené na webu www.spovcr.cz . Předsedové krajských organizací jsou automaticky členy předsednictva SPOV ČR i bez potřebné volby na volební valné hromadě.

Přikládám vám novoroční přání paní předsedkyně Veroniky Vrecionové, také já bych vám chtěl v závěru roku poděkovat za spolupráci a členství ve Spolku, popřát klidné, ničím nerušené svátky vánoční a do nového roku hodně zdraví a štěstí.

S pozdravem

 

Jiří Řezníček

předseda SPOV OK

starosta obce Tučín "Vesnice roku 2009"

751 16 Tučín 127

www.tucin.cz

www.spovok.cz

mobil: +420 732 876 307

ID datové schránky: xmy3kpi

Přílohy:

  1. Pozvánka_VH_2024.pdf
  2. Kandidátka do předsednictva SPOV ČR.pdf
  3. Plná moc VH SPOV ČR 11_01_2024 (obec).doc
  4. Plná moc VH SPOV ČR 11_01_2024 (FO).doc
  5. Plná moc VH SPOV ČR 11_01_2024 (PO).doc
  6. PF_VV_2024.pdf