Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Informačním systému projektových záměrů ze strany Ministerstva pro místní rozvoj.

Informačním systému projektových záměrů ze strany Ministerstva pro místní rozvoj.Vážení a milí,

dovolte nám Vás krátce informovat o spuštěném Informačním systému projektových záměrů ze strany Ministerstva pro místní rozvoj. Jedná se o jednotný centrální systém, který umožní průběžný sběr a správu projektových záměrů. Tímto systémem se nám otevírá možnost efektivně nastavovat regionální politiku do budoucna, snížit administrativní zátěž ve veřejné správě, spojenou s opakovaným dotazováním na priority a připravované plány obcí či krajů a dalších subjektů nebo obsáhlý zdroj informací, které napomůžou zkvalitnit strategickou práci.

Rádi bychom poukázali na důležité informace týkající se ISPZ v bodech:

  • Více informací o tomto systému, návod na přihlášení do systému a v budoucnu i data a analýzy naleznete na info.projektovezamery.cz
  • Kontaktním místem pro ISPZ jsou primárně sekretariáty Regionálních stálých konferencí a hl. m. Praha (kompletní seznam míst naleznete na info.projektovezamery.cz)
  • Jedná se o jednoduchý systém, vytvořený tak, aby mohl údaje o projektu vyplnit opravdu každý subjekt, ISPZ má kompletní uživatelskou příručku zde
  • V případě jakýchkoliv dotazů, podnětů na zlepšení či technických problémů se nám neváhejte ozvat na ispz@mmr.cz
  • V příloze naleznete jednoduchý informační leták pro další propagaci systému. Budeme rádi, když nám pomocí tohoto propagačního materiálu pomůžete tento centrální systém sdílet dále v území
  • Logo a logomanuál pro ISPZ naleznete zde

Tímto Vás prosíme o součinnost v šíření povědomí a využívání ISPZ dál. Významně tím přispějete k vytvoření kvalitního obsahu, který má nepřeberný potenciál dalšího využití. My sami doufáme, že se systém brzy propojí např. s výzvami jednotlivých dotačních titulů a upozorní zadavatele odpovídajícího projektového záměru na aktuální vyhlášení výzvy etc.

Systém budeme prezentovat na námi organizovaných pracovních skupinách, případně nabízíme součinnost při prezentacích na vašich platformách, nebo detailnější prezentaci pro vaši organizaci. 

Velmi si vážíme a děkujeme za Vaši spolupráci.

S pozdravem

Radana Leistner Kratochvílová

Vedoucí odd. řízení strategie regionálního rozvoje

Odbor regionální politiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Staroměstské nám. 6

Pracoviště: Na Příkopě 3

110 15 Praha 1

Tel: 224 864 069

Mob: 739 002 840

E-mail: radana.kratochvilova@mmr.cz

http://www.mmr.cz

www.srr21.cz

http://www.risy.cz/cs

http://mapy.mmr.cz

Příloha:

Leták - Informační systém projektových záměrů.pdf