Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Informace a dokumenty > Aktuality > Hlasovací tabulky k hlasování formou "per rollam" k usnesení VH SPOV OK dne 13.4.2021

Hlasovací tabulky k hlasování formou "per rollam" k usnesení VH SPOV OK dne 13.4.2021Vážení členové valné hromady SPOV OK,

jménem předsedy SPOV OK Jiřího Řezníčka si Vás dovoluji informovat o způsobu hlasování e- mailovou formou per rollam. Kompletní podkladové materiály k jednání VH SPOV OK jste obdrželi v odeslané e-mailové poště v pátek 12. 3. 2021. V příloze naleznete hlasovací tabulky.

Hlasování proběhne po ukončení VH SPOV OK od úterý, tedy dne 13. dubna a potrvá do pátku 16. dubna 2021 do 23:59 hodin. Hlasování, prosím, proveďte vyznačením křížků v hlasovacích tabulkách, které najdete v příloze s názvem „Hlasování per rollam“. Po vyplnění přílohy s výsledky Vašeho hlasování ji odešlete jako odpověď na e-mail: spovok@spovok.cz.

Nezapomeňte, prosím, (na konci přílohy) vyplnit své jméno a příjmení s uvedením názvu obce, případně označením, zda hlasujete za fyzickou osobu (FO) nebo právnickou osobu (PO).

Pro případné dotazy k hlasování mne neváhejte kontaktovat.

 

S přáním hezkých dní

Josef Londa

tajemník SPOV OK

mobil: 724 191 893

email: spovok@spovok.cz

 

Příloha:

Hlasovací tabulky: Hlasovani_per_rollam.docx